Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.
#1 2015-02-20 18:53:00

Eronics

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Zarejestrowany: 2014-10-14
Posty: 9
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Maven
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Dean Ambrose
Ulubiony Tag Team: DX

Lonely Wolf

Nick gracza: Eronics
Imię i nazwisko wrestlera: Thomas Pestock
Ringname: Baron Corbin
Nicknames: "Lonely Wolf" || "Rider" || "The Alpha of Clash"
Waga: 275 lb (125 kg)
Wzrost: 6 ft 8 in (2.03 m)
Wygląd:
http://33.media.tumblr.com/ef2288d308e540f2228d6591e0e0f8d3/tumblr_nchkpxexwA1rdx8ebo3_500.gif
http://38.media.tumblr.com/f1f45200045aeb06785e73f486b2077e/tumblr_nbrtt2NFyE1sim5kmo1_500.gif
Finisher Moves:
End of Days (Modified Lifting Reverse STO)- Baron najczęściej korzysta z owej akcji kończącej. W przypadku gdy następuje kontra na przykład- kiedy rywal biegnie wprost na Barona, wówczas wykonane End of Days zawsze kończy walki.
Payback (Gogoplata Stretch)- Jest to dźwignia, z której po prostu nie ma ucieczki. Jeśli Corbinowi uda się zapiąć suba do końca, wówczas nie ma innej możliwości jak tylko odklepanie rywala. Inna sprawa jest z walkami na PPV kiedy to submission ten nie zawsze musi kończyć walkę.
Signature Moves:
Discus Clothesline- Kiedy Baron zaaplikuje tę akcję, rywal totalnie "odpływa". Przeciwnik jest wtedy dosłownie nieprzytomny, a akcja kończąca jest nieuchronna.
Running Big Boot
Thrust Spinebuster
Snake Eyes followed by Big Boot
Spin Kick
Spinning Heel Kick
Snap DDT
Normal Moves:
Samoan Drop // Pumphandle Gutbuster // Flying Lariat // DDT // Powerbomb // Repeating Backbreaker // Super Kick // Stunner // Leg Drop // Snapmare Driver // Chokehold transited into Gorilla Press Slam // Fallaway Slam // Suplex // Scoop Slam // Sidewalk Slam // Powerslam // Chokeslam // Powerbomb onto the turnbuckle // Piledriver // TKO // Oklahoma Slam // Pumphandle Neckbreaker // Neckbreaker // Front Powerslam // Diving Elbow Drop // Diving Leg Drop // Diving Lariat // Calf Kick // Military Press Slam // Running Big Boot // Dropkick // Military Press Slam // Double Axe Handle // Spear // Reverse STO // Running STO // German Suplex // Triple German Suplex // Inverted Body Slam // Sidewalk Slam // Falling Powebomb // Reverse Neckbreaker // Superplex // Russian Legsweep // Armbreaker // Knee Drop on the arm // Shoulder Breaker // High Kick // Running Senton // Spinebuster // Facebreaker // Cross-Arm Neckbreaker // Fisherman Suplex // Front Powerslam // Dropkick to the Knee // Clubs to the Back, followed by Jumping Elbow Drop // Flapjack // Enzuigiri // Overhead Kick // Jumping Single Knee Drop // Double Knee Gutbuster
Styl wrestlera: Brawler [Corbin nie patyczkuje się ze swoimi rywalami i wykonuje brutalne akcje z całej siły
Historia:
Baron był złym dzieckiem ale jego rodzice wcale się tym nie przejmowali. Pili i ćpali tak jak on. Od gimnazjum zaszył się w złym towarzystwie, wagarował i miał wszystko daleko w dupie. W wieku 18 lat stwierdził, że jego życie u boku takiej rodziny nie ma sensu i dołączył do klubu motocyklowego, gdyż bardzo interesowały go zawsze wszelkiego rodzaju motory. Wtedy grupa ta stała się jego rodziną. W gangu motocyklowym najważniejsze motto, brzmiało- "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Żaden z członków klubu nie wyobrażał sobie nocy bądź dnia bez swoich kumpli. Thomas był jednak nieco inny niż wszyscy przez co został wyrzucony z klubu. Powodem tego były liczne rozróby, które nie powinny mieć miejsca. W owym gangu nie było miejsca na samowolkę, a u nich panowała demokracja. "The Wolf", bo taki nosił wówczas pseudonim był szanowany jak nikt inny z członków. Wyróżniał się bowiem agresją i uwielbiał rękoczyny- nie było takiego, który nie darzyłby go szacunkiem. Nie był jednak niezrównoważony psychicznie- potrafił opanować swoje emocje, lecz jeśli ktoś naprawdę go zdenerwował, potrafił ostro walnąć. Wszyscy byli dumni, że to w ich grupie jest ktoś taki jak Thomas Pestock. Martwiła ich jedynie jego porywczość i wiedzieli, iż w końcu "wystrzeli". Po serii napadów i rozbojów, "The Wolf" został wyrzucony z klubu. W tym samym roku trafił do szkółki NWE gdzie zauważono w nim niebywały talent. Po kilku tygodniach pracy w performance center, wreszcie zasilił główny roster- Clash.. Baron może udowodnić wszystkim, że nie jest tylko dwu metrowym olbrzymem. W NWE zarabia pieniądze i może wyładowywać agresję na wszystkich, których nie lubi. Z powyższej historii wynika, że nie powstrzymywał się przed skrzyżowaniem rękawic.. Uwierzcie mi, iż teraz nie będzie inaczej...
Pochodzenie: Lenexa, Kansas
Face//Tweener/Heel: Heel
Gimmick:
Lonely Wolf- Samotny wilk wyrzucony ze stada- tak nazywa siebie Baron Corbin. Od chwili kiedy został sam, nie ufa nikomu tylko sam dąży do wyznaczonego celu. Można nazwać go jakkolwiek się chce- jego to nie interesuje. Nie interesuje go również co ludzie o nim myślą, ale interesuje go co mówią. Dopóki nie słyszy oczerniania jego osoby wszystko jest w należytym porządku. Ten kto odważy się rzucić mu wyzwanie, rzadko kiedy wraca do domu o własnych siłach. Opuszczony przez rodzinę czuje w sobie chęć dominacji i żądzę krwi. Nie obchodzą go fani i ich buczenie- Baron zapragnął sławy i pieniędzy oraz tytułów i właśnie do tego dąży po trupach... SAM.
Theme:
Numer GG: 44575579
Jak masz zamiar pisać na BS?: Jak najlepiej potrafię


Maven
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSz8pwU1B8P6Cg1eu4fvpZkxTI61L4E_0eQr21SN4mnVfWwERxQ
Maven: 0/0/2

Achievements:
None

Offline

 

#2 2015-02-20 18:54:11

 Wiater

http://imageshack.us/a/img842/9521/ycr6.png

1963120
Call me!
Zarejestrowany: 2009-12-23
Posty: 1620
Punktów :   103 
Wrestler w e-fedzie: Bray Wyatt
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2005
Ulubiony wrestler: Mike Wiater / Bray Wyatt

Re: Lonely Wolf

Jest już taka postać.


http://media.giphy.com/media/yoJC2H87nQMh9cAArC/giphy.gifOsiągnięcia :

Mike Wiater :

- Chairman of the NWE;
-World Heavyweight Championship (2x);
- NWE Championship (1x);
- Hardcore Championship (1x);
- NWE Cruiserweight Championship (1x);
- NWE Intercontinental Championship (2x);
- HRE Championship (1x);
- King of the NWF 2010;
- Mr. Money in the Bank (EXO) 2010;
- Best Gimmick of the Year 2011;
- Best Gimmick of the Year 2012;
- Heel of the Year 2012;
- Best Storyline of the Year 2012;


Przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak pizda mieście...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wolne domki nad morzem Dębki http://www.plaszczeoutlet.pl/ http://salsa-fitness.pl/ http://www.robiegry.pl/ http://oldboys-gasawa.pl/