Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.
#1 2015-01-28 19:32:46

 BlackGun

Zbanowany

44057552
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-19
Posty: 121
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Simon Savine
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Początki 2009
Ulubiony wrestler: Chris Jericho
Ulubiony Tag Team: Bret Hart i ktoś tam
Data urodzenia: 09.06.1992

Simon Savine

Nick gracza: BlackGun - a i tu mała prośba. Moglibyście mi zmienić to na "The Game", lub "TheGame". Generalnie z tego co wiem, to samemu tego nie mogę zrobić.

Imię i nazwisko wrestlera: Simon Savine

Waga: 86

Wzrost: 190

Finishery (maks 3): Face Crusher. (Superkick)

Signature Moves (maks 10): Dropkick, Enzugiri, Northen Lights Suplex, Chopy, Angry Stompy, Moonsault, Backbreaker.

Styl wrestlera*: Speed i powiedzmy, że taki "cheater", który wiecznie szuka jakiejś brudnej zagrywki.

Pseudonimy: "The Man Who Sold The World", "Szczeniak", "Dzieciak", The Anti-Superstar.

Historia: Simon to syn francuskiej aktorki i austriackiego pilota samolotów pasażerskich. Urodził się w 1990 roku, na przedmieściach Paryża. Swoje pierwsze 15 lat życia spędził jednak w Austrii, jego wychowaniem zajmowała się ciotka z wujem, którzy oczywiście dostawali na to pieniądze. Simon nie miał zbyt dobrego kontaktu ze swomi rodzicami, bo po prostu rzadko ich widywał. Z pewnością przyczyniło się to do faktu, że został, tym kim został...Ano właśnie - w wieku 15 lat Simon wyjechał do nowej szkoły, matka załatwiła mu miejsce w prestiżowej placówce, w centrum Paryża. (odpowiednik naszego liceum) Tam Simon poznał co to życie - w końcu zaczął mieć kolegów, doznał pierwszego zauroczenia, potem było już z górki. Po roku przebywania w Paryżu nasz bohater był z goła innym człowiekiem. Z zamkniętego i lekko przerażonego światem chłopca stał się pewnym siebie sukinsynem, który jest zapatrzony tylko w swój własny zad. Simon uwielbia imprezy, nie stroni również od alkoholu ani od innych używek, kobiety w jego otoczeniu pojawiają się często, ale nigdy nie są to trwałe związki. S. z trudem skończył swoją szkołę w Paryżu, nie posłuchał swoich rodziców i nie poszedł na uniwersytet. Zamiast tego...ufundował sobie wycieczkę dookoła świata. Przez praktycznie cały rok zwiedzał naszą kulę ziemską i być może to okazał się dla niego ratunkiem...Bowiem w końcu zawitał on do Afryki, konkretnie do Kenii. Był tam z grupą przyjaciół, mieli wybrać się na Safari. Simon jednak nie mógł przejść obojętnie wobec biedy, jaka go otaczała. Umierający ludzie, brak wody pitnej, tysiące chorób. Wszystko to wpłynęło w końcu na jego charakter i sprawiło, że się zmienił. S. przez 3 lata pomagał w Afryce, jako wolontariusz. To właśnie tam rozpoczął swoją przygodę ze światem sportów walki. Stworzył on bowiem "szkołę wrestlingu". Była to oczywiście forma zabawy i odskoczni dla tamtejszych dzieci, Simon z czasem jednak łyknął bakcyla i postanowił zająć się tym na serio. Wrócił więc do swojej rodzinnej Austrii i tam trenował przez kilka następnych lat, występował w różnych mniejszych federacjach, aż 28 stycznia 2015 postanowił podpisać kontrakt z NWF. Choć przez wiele lat był fanem...sami wiecie czego Po uczynnym chłopaku, który był wolontariuszem w Afryce nie pozostało jednak NIC. Nie wiadomo do końca dlaczego, jedyne co wiemy, to to, że jeszcze w grudniu 2014 roku, w okresie świąt, Simon przebywał w Kenii, odwiedzał on tam swoich znajomych, a gdy wrócił - wrócił również do bycia rozpieszczonym dzieciakiem, który nie potrafi przystosować się do tego świata i stara się wszystko, wszystkim obrzydzić. Simon zupełnie odcina się od tego, co spotkało go w Afryce i w ogóle nie porusza tego tematu. Savine na razie unika wystąpień w ringu, większość swoich speechy nagrywa w odosobnieniu, swoja kamerą. Generalnie unika on tłumów.

Pochodzenie: Francja/Austria

Face/Tweener/Heel: Heel

Gimmick: Manieryczny, próżny, zapatrzony w siebie, pyskaty, konfliktowy, infantylny. Typowy "dzieciak z bogatego domu". Zawsze miał wszystko na tacy, więc i teraz oczekuje tego samego. Chcę w NWF osiągnąć sukces, ale nie bardzo chcę mu się na to pracować. Wydaje mu się, że już teraz, z miejsca jest lepszy od wszystkich obecnych tu zawodników. Szczególnie nie szanuje tych...najlepszych, legend. Uważa, że "swoje osiągnąłeś, więc...może byś już odszedł?". Nie widzi w tym świecie miejsca dla ludzi starszych, ciągle oczekuje rewolucji i zmiany w postrzeganiu świata, wydaje mu się, że to ludzie jego pokroju powinni decydować o obliczu otaczającej nas rzeczywistości. Bardzo trudno nawiązać z nim bliższy kontakt, uwielbia manipulować ludźmi i non stop kłamie - o tak! Na to trzeba w szczególności uważać. Simon, to kłamca doskonały, potrafi wymyślić przeróżne historyjki, byle tylko osiągnąć swój cel. Nie zważa w ogóle na problemy, jakie mogą z tego wyniknąć. Jest cynicznym dzieciakiem, któremu włos nie może spać z głowy. Nad tym czuwają jego dwaj osobiści ochroniarze, Vladimir i Paul. Simon ma problem ze stabilnością własnej osobowości, szczególnie gdy jest nietrzeźwy. Ma ponadto zdiagnozowane stany maniakalno-depresyjne. Klątwa z Afryki wisi nad nim cały czas...Nie może się z tym uporać i właściwie to próbuje tego nie robić, tylko uciec od "tematu".

Theme: https://www.youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8

Numer GG: 44057552

Jak masz zamiar pisać na BS: Raczej ładnie

Wygląd: http://images2.fanpop.com/image/photos/13500000/gs-gregor-schlierenzauer-13531538-510-340.jpg - Tak, tak. Dobrze widzicie, to nasz Gregor ;x

Ostatnio edytowany przez BlackGun (2015-02-17 20:38:33)


http://i.imgur.com/ISyZV.png

Simon Savine

Statystyki:

04.02.2015 - Rick Hoffman and Simon Savine def. MVP and Enzo Amore

11.02.2015 - Simon Savine def. Wayne Brown

Offline

 

#2 2015-01-28 20:41:36

 Leviathan

http://imageshack.us/scaled/landing/801/xk88.png

687484
Call me!
Skąd: Włocławek, Polska
Zarejestrowany: 2010-01-03
Posty: 1619
Punktów :   74 
Wrestler w e-fedzie: Matt "Leviathan" Levsky
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: 2007 r.
Ulubiony wrestler: Wade Barrett
Ulubiony Tag Team: Beer Money, Inc.
Data urodzenia: 11.08.1991 r.
WWW

Re: Simon Savine

pedalski, ale przyjmę.


Mmm.. nope..
http://i410.photobucket.com/albums/pp189/Levatyvcia/Barrett.png
Achievements as Leviathan:
» 1st Royal Rumble Match Winner in the NWE History;
» NWE Unified (Undisputed) Champion (1x);
» NWE World Heavyweight Champion (4x);
» NWE Champion (2x);
» NWE Tag Team Champion (1x);
» Leader of most dominant stable in the NWE - the Chosen Ones;
» Former face of Extreme Overdose/Entertainment Xtreme Overdose;
» One part of the Antidote (w/ Shine Tsu-Hiko);
» General Manager of Clash;
» NWE Awards (2011): Most Hated Wrestler, Most Devoted User;
Last match:
» Jersey Encounter Triple Threat Match (30 Minute Iron Man Hell in a Cell Match) for Vacated NWE Championship Title
Matt "Leviathan" Levsky def. David Philips and Shine Tsu-Hiko
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdubg430wZ1qhjbxeo1_400.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jarosławiec wakacje http://ligiesportu.pl/ http://przestepczosczorganizowana.pl/ http://www.body-lab.pl/ http://atletyczni.pl/