Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.




#1 2012-11-08 21:35:30

 Dudley

http://img832.imageshack.us/img832/3127/fcld.png

Skąd: Mam kiełbasę?
Zarejestrowany: 2012-06-19
Posty: 192
Punktów :   
Wrestler w e-fedzie: Trent Shadow
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: Od 2010
Ulubiony wrestler: CM Punk,Daniel Bryan,Bully Ray
Ulubiony Tag Team: DX,NWO,Primo & Epico,Team 3D
Data urodzenia: Dawno, Dawno temu w TNA :D

"ShowOff" by Dudley

Witam wszystkich serdecznie, tutaj będę umieszczał recenzje na temat... no dosłownie wszystkiego fajnego, ale też ocenie to co jest kompletną klapą. Będą pojawiać się tutaj, również opisy itp., czyli wszystko po mojemu. Tak więć zapraszam na pierwszy w historii...


http://gamerindepth.net/wp-content/uploads/2011/05/showoff_logo.png


Dobrze co by tu ocenić może...


http://vgboxart.com/resources/logo/2508_logo-wwe13-prev.png


Więc tak, najpierw powiem, że gram na elulatorze Wii, dlatego też będę oceniał na podstawie tej konsoli. WWE'13 to kolejna odsłona symulatora wrestlingu wydana przez THQ. Gra sama w sobie jest o wiele lepsza od poprzedniczki, dodane zostały min.: Attitude Era Moda, WWE Universe V3, Postacie z Ery Attitude oraz Ruthles Agression i wiele innych. Od samego początku uruchomiłem Attitude Era Mode, moim oczom ukazała się tylko jedna historia- D-Generation X! Story zaczynamy od walk Hunter'a z Mankind'em, oraz Shawn'a z Undertaker'em. Po kilku walkach, zaletą jest, że dostajemy fajny segment, w którym HHH i HBk wkładają Undertaker'a do worka na zwłoki, następnie Shawn ucieka i wspina się na Titantron. Powinniśmy się tym  segment'em bardzo nacieszyc, ponieważ wadą jest to dostajemy ich dosycć mało, podajże pięć lub sześć na całą opowieść D-Generation X. Jednakowoż kolejną dla jednych zaletą, dla drugich wadą jest to, że sposoby odblokowywania aren, postaci, pasów itp. są dość, proste. Musimy wykonać tylko wszystkie cele historyczne, naprzykład wykononać wyrzucić Bret'a Hart'a z ringu, ale ostrzegam celi jest kilka, najmniej dwa, najwięcej pięć lub sześć. Co ciekawe historii nie kończymy Helmsey'em oraz Hart Break Kid'em lecz Road Dogg'iem i Billy'm Gunn'em, właśnie nimi odgrywamy ostatnią walkę w DX Story, walka jest dość trudna mamy dwa ukryte cele z czego jednym jest udeżenie sędziego przy pomocy Attitude... yyy... Attitude czegoś tam, klikając na przycisk, który pojawi się na ekranie. Kolejnym ukrytym celem jest podczas gdy sędzia jest nieprzytomny udeżyć Hawk'a (Tak, walczym z The Road Warriors!) jednym z pasów mistrzowskich Tag Team'ów. Po tym dostajemy jeszcze Bonus Match z... nie pamiętam z kim. Dalej po zakończeniu całej histori DX, mamy historię Stone'a Cold'a, o której nie opowiem za dużo, ponieważ dopiero ją zacząłem, wiem tylko, że pierwszą walką jest Royal Rumble, a następną walka z Road Dogg'iem. Teraz przejdźmy do samych postaci i aren. Na początek dostaje wiele postaci z Ery PG, oraz kilka z Ery Attitude, w tej drugiej dostajemy min. The Rock'a 97'99, HBK'a, Mankind'a, Stone'a  Cold'a Steve'a Austin'a i innych. Co do aren, miłą sprawą jest to, że początkowo mamy odblokowanane wszystkie areny z Ery PG. Natomiast areny z Ery Attitude odblokowujemy w  Attitude Era Mode'dzie, na początek dostajemy tylko: One Night Only, Badd Blood '97 oraz Royal Rumble '97. Najbardziej z nich wszystkich podoba mi się One Night Only, ponieważ ma niebieską matę i ogólnie jest w większości niebieska, co kojarzy się z początkami WWF w telewizji Amerykańskiej. Wszyskie są bardzo dobrz wykonane, na Badd Blood mamy ring "In Your House", natomiast na Royal Rumble po prostu "Royal Rumble" Co do wcześniej wymienionego One Night Only na bokach ringu widnieję rozciągnięta flaga Zjednoczonego Królestwa". Ciekawe jest, również to , że przy stole komentatorskim stoją(nie leżą) krzesł, które możememy wziąć do ataku oponent'a. Teraz stylistka gry. Menu Główne jest wykonane bardzo dobrze podobne do tego jak w WWE'12, rendery postaci są, również bardzo dobrze wykonane, ogólnie gra graficznie jest wykonana bardzo dobrze. na koniec zostawiłem to co podoba mi się najbardziej, a mianowicie... OMG! Moments! Jak sama nazwa wskazuje są to hardocore'owe moment, najbardziej z nich lubię... wszystkie lubię. Niczczenie barierek, stołu komentatorskiego, superplex'u poza ring, wykonanie finisher w locie czyli z nikąd oraz najlpeszego zniszczenia ringu ciężkimi zawodnikami! To już wszystko, gra jest świetna, warto ją kupić(albo lepiej pobrać^^) Otzrzymuję odemnie ocenę 10/10! Trailer'y są prawdziwe WWE'13 IS REVOLUTION!

Dziękuje wszystkim, którzy przeczytali.

Offline

 

#2 2012-11-08 23:08:31

 WCW

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

11107345
Skąd: Dom, pod kocem, w łóżku
Zarejestrowany: 2010-02-14
Posty: 797
Punktów :   47 
Wrestler w e-fedzie: James "Soo" Renda
Od kiedy interesuje się wrestlingiem?: od roku 2008
Ulubiony wrestler: James "Soo" Renda
Ulubiony Tag Team: LukeBrown & James Renda
Data urodzenia: 13.07.1995
WWW

Re: "ShowOff" by Dudley

Fajnie opisałeś swoje odczucia na temat WWE '13. Jest to chyba pierwsza z gier WWE, którą zamierzam kupić, więc co chwile staram się czytać opinie ludzi co do tej gry. Jak widać większość jest zadowolona szczególnie z Ery Attitude w tej grze, co w sumie nie dziwi ;p Dzięki, że chciało Ci się to pisać


http://4.bp.blogspot.com/-AMkz6vylQwc/T3jTyHFI8BI/AAAAAAAAATo/boiACSSPvu4/s1600/hbk-vs-stone-cold_display_image.jpg



DREAM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Ciechocinek restauracje Szafy z drewna poxilina wrocław