Ogłoszenie

stat4u Nie wiesz jak zacząć? Wbij tutaj.
Dla nowych/zapominalskich: Posty na gale należy pisać do godziny 16:00 w dzień tejże gali (czyli na Clash w środę). Późniejsze (po 16:00) starania na Backstage/Ring nie będą brane pod uwagę na galę odbywającą się owego dnia.
#1 2011-11-26 22:00:40

 Panter

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 455
Punktów :   11 

Arsene

http://psd-dreams.de/data/thumbnails/118/1016_Christian.jpgRingnames: Arsene, Diamond, New Saviour, The Nightmare

Waga: 95 kg (209 lbs)

Wzrost: 185 cm (6 ft 1 in)

Finishery:
Arsenal of Voices - Inverted Double Underhook Facebuster. Główny finisher wykonywany na wszystkich zawodnikach.
Diamond Bomb - Fireman's Carry DDT. Finisher wykonywany na zawodnikach do około 115 kg.
The Nightmares - Arm Trap Crossface. Killer, rywal szybko odklepuje, używany przeważnie w ważnych walkach.

Signature Moves:
Multiple DDT variations: Lifting DDT, Tornado DDT, Inverted DDT (w każdej walce jedno lub dwa DDT).
Tribute to the Artest - Jumping Knee Drop wykonywany zza głowy rywala, może być też z narożnika. Zazwyczaj w ważniejszych walkach.
Colorado Dream - czyli Lifting Side Slam. Wykonywany z kontry, po tym przeważnie wyprowadza Diamond Bomb.
The Saviours Wings - czyli Final Cut Goldusta. Wykonywany z kontry, po tym przeważnie wyprowadza Arsenal of Voices.
Multiple Kick variations: Rondhouse Kick, Spinning Heel Kick, Springboard Kick, High Dropkick, Missile Dropkick, Running Enzuigiri.
Backhand Chop - wykonywane seriami, przeważnie trzy pod rząd, używane w każdej walce.
Swinging Neckbreaker
Diving Crossbody
One-Handed Bulldog
Russian Legsweep
Spinning Spinebuster
Northern Lights Suplex
Argentine Backbreaker
Electric Chair Drop
High-angle Frog Splash
Sitout Powerbomb
Springboard Moonsault
Sunset Flip Powerbomb
Super Hurricanrana
Submission variations: Boston Crab, Dragon Sleeper, Heel Hook (zazwyczaj jeden w walce, na osłabienie rywala).

Styl wrestlera: Arsene prezentuje przede wszystkim techniczny styl walki. Opiera się również na licznych i skutecznych kopnięciach. Czasami zdarza mu się skakać po linach i narożnikach. Jest dosyć szybki, nie zawsze utrzymuje długo inicjatywę, słynie z efektownych kontr (czyli wyprowadzenia w odpowiedzi na atak rywala jakiejś szybkiej akcji zamiast kilku ciosów). Może wykonywać akcje zarówno przeznaczone dla lotników, jak i powerów. Zdarza mu się również zapinać submissiony, lecz preferuje wykonywanie jednego, który ostatecznie zakończy walkę, czyli jednego ze swych finisherów.

Historia:
Początki w sportach walki, UFC, ROH i przerwa
Aramo Artena (aka. Arsene) urodził się 29 maja 1981 roku w Colorado Springs. Pod okiem ojca, a zarazem byłej gwiazdy federacji UFC stawiał pierwsze kroki w mieszanych sztukach walki, a także uczęszczał do szkoły wrestlingowe. Po ukończeniu liceum zajął się MMA zawodowo i w bardzo młodym wieku za sprawą swojego taty otrzymał kontrakt od federacji mieszanych sztuk walki - UFC. Po kilku wygranych walkach dostał szansę na zdobycie pasa Light Heavyweight, którą wykorzystał. Poza tym w 2007 roku zdobył nagrodę Wrestling Observer Newstseller "Fight of the Year" za swoją walkę z Randym Couturem, którą zwyciężył przez wykonanie nokautującego kopnięcia w głowę pod koniec czasu. Niedługo potem przez zawał zmarł jego ojciec, co przyczyniło się do jego wielu problemów osobistych, między innymi alkoholizmu. W związku z tym stracił swój pas, a także rozwiązał swój kontrakt z federacją. Mimo problemów udało mu się pokonać przeciwności losu, w czym bardzo pomogłą mu jego żona Jessica. W międzyczasie na świat przyszedł jego syn - Daniel, a on sam po krótkiej przerwie wrócił do niegdyś trenowanego wrestlingu. W 2009 roku przystąpił do Ring of Honor, gdzie miał walczyć jako Austin Artest. Nie wykorzystano tam jego potencjału i po niecałych dwóch latach odszedł za porozumieniem stron. Niedługo potem, bo 26 listopada 2011 roku, podpisał kontrakt z największą federacją wrestlingu - New Wrestling Experience.
NWE - Austina Artest i kontuzja
W federacji zadebiutował jako Austin Artest. W debiucie wygrał z Mikeyem Willem, następnie zaliczył krótką serię pojedynków bez wygranych. Drugą wygraną w federacji odniósł przeciwko Stingowi zapewniając sobie udział w 30-osobowym Main Evencie Winter Assault, tym samym w swoim pierwszym PPV. Wszedł do walki z numerem 10, lecz został po kilku minutach wyrzucony przez Valandina, z którym wygrał później dwie walki. Dzięki jednej z tych wygranych podczas Captain Days znalazł się w drużynie Hunico u boku właśnie Meksykanina, Danny'ego Younga, Teda DiBiase'go i Stone Colda. Tą walkę jego drużyna przegrała , a Austin został wyeliminowany ze swojego teamu jako trzeci, po otrzymaniu Stunnera z narożnika. Wtedy to pierwszy raz w federacji został przypięty. Niedługo potem wygrał pojedynek z Simonsem o specjalną stawkę, którą okazał się tytuł pretendenta do pasa Light Heavyweight na najważniejszej gali roku, czyli Fallen Souls. Do Spider-Man Matchu o ten pas zakwalifikowali się również obecny mistrz - Hunico, Danny Young, Matt Rameau, Johny Steel i Kevin Press. Z tym ostatnim w międzyczasie zaliczył krótki program, który zakończył się równie krótkim zawiązaniem sojuszu obu zawodników. 6-osobowy pojedynek padł łupem Matta Rameau, a w trakcie same walki jedna ze ścian klatki oberwała się, przez co Danny, Johny i Austin zaliczyli długi i niebezpieczny lot. Nieszczęśliwie Artest doznał niebezpiecznej kontuzji, która skończyła się wyeliminowanie go z walki na kilka miesięcy.
Powrót, Arsene, Light Heavyweight/European Champion i różne feudy
Austin niespodziewanie powrócił podczas 48 wydania Monday Night Warfare w 5-osobowym Royal Rumble Matchu o pas Light Heavyweight, gdzie wszedł do ringu jako ostatni. Wtedy w ringu był jedynie obecny mistrz - David Chung, który leżał już prawie znokautowany. Mimo to Artest nie wyrzucił go z ringu, a sam wyszedł przez górną linę, dzięki czemu tamten obronił pas. Na następnej gali ogłosił swoją "przemianę". Wtedy rozpoczęła się dobra passa Arsena, podczas Summer Frenzy zdobył pas Light Heavyweight pokonując Stevensa i Davida Chunga. Na jednym z Warfare Arsene udanie obronił tytuł w walce z poprzednim mistrzem. Na In Capivity tytuł ten został zamieniony na European Title, który Arsene zdobył wygrywając ze Stevensem, Maxem Heatem, Gillem Eckesem, Hunico i Tedem DiBiase'm. Na Laddermanii Arsene miał walczyć z Chrisem Jericho, jednak ten nie stawił się do walki, przez co udało mu się znów obronić pas. W międzyczasie Arsene wygrywał z takimi zawodnikami jak Dan Dowson, Johny Steel i Randy Orton. Wreszcie, na Anniversary Arsene odniósł porażkę po bardzo długiej passie wygranych pojedynków ze Stevensem w Ladder Matchu, jednocześnie tracąc tytuł. Mimo to udało mu się zjednoczyć z nim i Chrisem Jericho. Na Apocalypse z wymienioną dwójką stanęli do walki z Ortonem, Mizem i Jarrettem, gdzie na szali były ich kontrakty. Pojedynek ten wygrali, dzięki czemu pozbyli się z Warfare wcześniejszego Generalnego Managera, którym był właśnie Jeff Jarrett. Podczas NWE Awards, czyli pierwszej gali w 2013 roku wziął udział w Battle Royal, lecz został tam wyeliminowany przez Twoface'a. Niedługo później, ogłosił swój udział w Royal Rumble Matchu podczas Winter Assault. Tydzień przed tą galą jednak w czysty sposób odliczył Dana Dowsona, który był pretendentem do pasa Global (i późniejszym mistrzem). Podczas samego Main Eventu styczniowej gali Arsene wszedł do ringu z numerem 8 i odegrał tam najważniejszą rolę. Spośród wszystkich uczestników wyeliminował największą liczbę zawodników (Stone, Morgan, Brix, Renda) i spędził w ringu najwięcej czasu pobijając przy tym wcześniejszy rekord należący do Arato Brixa, został jednak wyeliminowany jako 28 przez Hunico, jednego z dwóch zwycięzców. W międzyczasie rozpoczął też krótki i ostatecznie wygrany program z AJ Stylesem i Bretem Hartem, a także przyłączył się do protestantów, którzy walczyli o przywrócenie dywizji tag team. Podczas Captain Days wziął również udział w Main Evencie gali. U boku Stevensa, Remika i Maxa Heata stanął do ostatecznego pojedynku o istnienie dywizji drużynowej, a także jej pasów. Starcie to jednak jego ekipa przegrała, a Arsene wypadł ze swojej drużyny jako trzeci przez wyliczenie poza ringowe (po wyprowadzeniu Moonsaultu poza ring na Batiste, który leżał na stole komentatorskim, przyczyniając się również do eliminacji Dave'a). Wcześniej jednak Arsene dał radę odliczyć do trzech Maddoxa.

Pochodzenie: Colorado Springs

Face/Tweener/Heel: Heel

Gimmick: Arsene wypowiada się w sposób niezwykle tajemniczy, jednocześnie będąc bardzo otwarty. Nie boi się wprost powiedzieć tego, o czym myśli. Dosyć często wspomina o swojej przeszłości. Zaczął w otwarty sposób krytykować ludzi. Stracił zaufanie do wszystkich, stał się indywidualistą i nie ma zamiaru wdawać się w żadne współprace, by nie spotkało go to samo co w ostatnich miesiącach. Zupełnie nie zważa na to, co mówią inni i samotnie podąża własną "ścieżką". Jego stosunek do większości zmienił się o sto osiemdziesiąt stopni.

Theme: Breaking Benjamin - Crawl

Numer GG: 39036420

Jak masz zamiar pisać na BS: Jak najlepiej potrafię.

Ostatnio edytowany przez Panter (2013-10-12 08:33:51)


Karta postaci - Wes Wallace

Ostatnia walka
Singles Match
Gary Allen def. Wes Wallace

Statystyki
Wygrane 6  Remisy 0  Porażki 2

Osiągnięcia
-

Karta postaci - Arsene

Ostatnia walka
Singles Match for Light Heavyweight Championship
Sean Tyler (c) def. Arsene

Statystyki
Wygrane 46  Remisy 8  Porażki 31

Osiągnięcia
2x Light Heavyweight Champion
1x European Champion (najdłużej panujący mistrz)
Najdłuższy czas spędzony w ringu w Royal Rumble (2013 - 57:37)
Nie został przypięty przez 455 dni - drugi raz w historii dokonał tego Charles Daavis.
Generalny Menadżer #51 Monday Night Warfare!

Offline

 

#2 2013-01-01 20:49:39

 Panter

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 455
Punktów :   11 

Re: Arsene

http://imageshack.us/a/img17/1018/tshirtlc.jpg


http://imageshack.us/scaled/landing/201/spodniee.jpg
Ostatnio edytowany przez Panter (2013-05-26 08:23:37)


Karta postaci - Wes Wallace

Ostatnia walka
Singles Match
Gary Allen def. Wes Wallace

Statystyki
Wygrane 6  Remisy 0  Porażki 2

Osiągnięcia
-

Karta postaci - Arsene

Ostatnia walka
Singles Match for Light Heavyweight Championship
Sean Tyler (c) def. Arsene

Statystyki
Wygrane 46  Remisy 8  Porażki 31

Osiągnięcia
2x Light Heavyweight Champion
1x European Champion (najdłużej panujący mistrz)
Najdłuższy czas spędzony w ringu w Royal Rumble (2013 - 57:37)
Nie został przypięty przez 455 dni - drugi raz w historii dokonał tego Charles Daavis.
Generalny Menadżer #51 Monday Night Warfare!

Offline

 

#3 2013-03-24 10:43:06

 Panter

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 455
Punktów :   11 

Re: Arsene

Aktualizacja: Dodanie rozbudowanej historii i innych, drobnych szczegółów.


Karta postaci - Wes Wallace

Ostatnia walka
Singles Match
Gary Allen def. Wes Wallace

Statystyki
Wygrane 6  Remisy 0  Porażki 2

Osiągnięcia
-

Karta postaci - Arsene

Ostatnia walka
Singles Match for Light Heavyweight Championship
Sean Tyler (c) def. Arsene

Statystyki
Wygrane 46  Remisy 8  Porażki 31

Osiągnięcia
2x Light Heavyweight Champion
1x European Champion (najdłużej panujący mistrz)
Najdłuższy czas spędzony w ringu w Royal Rumble (2013 - 57:37)
Nie został przypięty przez 455 dni - drugi raz w historii dokonał tego Charles Daavis.
Generalny Menadżer #51 Monday Night Warfare!

Offline

 

#4 2013-05-27 15:32:49

 Panter

http://imageshack.us/a/img194/1306/ndwc.png

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2011-11-25
Posty: 455
Punktów :   11 

Re: Arsene

Mała aktualizacja, którą w sumie powinienem zrobić już dawno temu. W najbliższym czasie powinna dojść jeszcze jedna, ale niezbyt duża.


Karta postaci - Wes Wallace

Ostatnia walka
Singles Match
Gary Allen def. Wes Wallace

Statystyki
Wygrane 6  Remisy 0  Porażki 2

Osiągnięcia
-

Karta postaci - Arsene

Ostatnia walka
Singles Match for Light Heavyweight Championship
Sean Tyler (c) def. Arsene

Statystyki
Wygrane 46  Remisy 8  Porażki 31

Osiągnięcia
2x Light Heavyweight Champion
1x European Champion (najdłużej panujący mistrz)
Najdłuższy czas spędzony w ringu w Royal Rumble (2013 - 57:37)
Nie został przypięty przez 455 dni - drugi raz w historii dokonał tego Charles Daavis.
Generalny Menadżer #51 Monday Night Warfare!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wolne domki Wicie wycinanki laserowe masaż tantryczny poznań afalias.net.pl http://car-4you.pl/